<
>

Hakkımızda

Nubebe, güncel ve sıra dışı tasarımlarıyla farklılaşan, 50 yılı aşan tecrübesini şimdiki zamanda kullanan, geleceği takip eden ve kendini yenileyen, Türkiye'nin en eski çocuk ayakkabı üreticilerinden bir tanesidir. 

Yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla çocukların ayak sağlığını üretimin her aşamasında en ön planda tutan, inovasyona önem veren ve tasarımlarıyla sektöre ışık tutan bir firmadır.

Ürünlerin tamamı %100 yerli derilerden üretilmekte ve ayak sağlığına zarar verecek kimyasal maddeler içeren ürünler kullanılmamaktadır.

1962 yılında kurulan firmamız, bugün İkitelli Aykosan Ayakkabıcılar sitesinde bulunan 1.500 m²' lik fabrikada yaklaşık 60 personel ile üretim yapmaktadır.

'' Nubebe Deri Ürünleri Ltd. Şti.'' ünvanlı firma çatısı altında X-KIDS ve FREE HEART markaları ile yurt içinde ve yurt dışındaki bayilere üretim yapmaktadır.

Senelik üretim kapasitesi yaklaşık 250.000 çift olan firmamız yaptığı üretimin bir çoğunu yurt dışına göndermektedir.

Çalışılan ülkeler arasında Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Dubai, Romanya, Hollanda, Belçika, Yunanistan ve ABD yer almaktadır. 

 

... devamı

Nasıl Üretiyoruz ?

Kaliteli, sağlam ürün doğru Ar-ge ve tedarik çalışması ile sağlanır.

Ürünlerimiz, uzun süreli araştırmalar ve denemeler ile tasarımın en olgun haline gelinceye kadar olan çabalar sonucunda, büyük bir emek ile yapılmaktadır.

Bunun yanında doğru malzeme temini, doğru ürün-doğru malzeme eşlemesine dikkat etmekteyiz. Kullandığımız ürünleri Türkiye'nin en iyi deri, taban ve diğer yan sanayi ürünleri üreten firmalarından en üst kalitede tedarik etmekteyiz.

Ürünlerimizde sağlığa zararlı kimyasallar içeren malzemeler kullanılmamaktadır. Malzemelerimizi tedarik ederken, ürünlerin kalite belgeli olmasına ve kimyasal testlerden geçmiş olmasına dikkat etmekteyiz.

Temin ettiğimiz birbirinden renkli ve özel deriler, usta ellerde, pres makinaları ve otomatik kesim makinası vasıtasıyla kesilir.

Kesilen deriler, dikimhane bölümüne gönderilmek üzere hazırlanır, aksesuar ve diğer baskı uygulamaları varsa yapılıp, ilgili bölüme gönderilir.

Dikimhane yani, ayakkabıcılıkta 'Sayacılık' dediğimiz bölümde, farklı parçalarda deriler belirli şablonlara uyularak bir araya getirilip makina desteğiyle özenle dikilir.

Dikilen ürünümüz yani 'Saya' mız bir sonraki aşama için hazır hale gelmiş olur.

Dikimhane bölümünden gelen sayalar, kalıplara alınır, ön monta ve arka monta işlemi makina yardımıyla yapılır,

Kalıbın şeklini alan saya ayakkabının gövdesinin oluşturur, tabanın yapıştırılmasıyla son haline yaklaşır, 

Sıcak ve soğuk şoklama işlemi ile mukavemet sağlanır, kalıptan çıkan ürün ayakkabı halini alır.

Burada gösterilen ürünlerin detaylarını ve diğer koleksiyon ürünlerimizi görmek için lütfen kullanıcı girişi yapınız.